VÍTEJTE U BERUŠEK

Školnice - Dagmar Karlová

Kuchařka - Helena Beldová

"BERUŠKY" SE PŘEDSTAVUJÍ:

Naší třídu navštěvují děti ve věku 4,5 - 6 let.

Třída je umístěna v patře budovy, má samostatnou šatnu, umývárnu, třídu a ložnici. Třída je rozlehlá, část je se stolky a židlemi - zde se pracuje, hrají stolní hry, kreslí, stoluje. Druhá část třídy slouží ke cvičení a hrám. Jsou tu hrací koutky - kuchyňka, pokojíček, kadeřnictví, dopravní koberec. Pravidelně s dětmi navštěvujeme naší školní tělocvičnu.

Děti se podílí svými výtvory na výzdobě třídy i šatny. Denní režim se přizpůsobuje individuálním potřebám dětí. Do školky si smí děti přinést plyšáčka na spaní.

Důležitá je pro nás spolupráce s rodinou.

Děti vedeme k samostatnosti, pěstujeme kamarádské vztahy.

Naše aktivity: Mimo MŠ - každodenní vycházky do přírody, v zimě bobování, výlety, různé soutěže a

akce, Akademie

V MŠ  - divadelní představení, Bramboriáda, Skřítek Podzimníček, Hallowenský rej,

Mikulášská nadílka, posezení u vánočního stromečku, Karneval, Vítání jara,

Čarodejnice, Velikonoční zahrada, Den matek, fotografování atd.